Audi
BMW
Citroen
Dacia
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Chevrolet
Jeep
KIA
Lancia
Mazda
Mercedes
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Renault
Seat
Škoda
Toyota
Volkswagen
Volvo
Najnovšie autá
Novinky
Nový motor Mazda, objem 3,3 litra, spotreba len 4,1 litra paliva!
Asi každý, kto má rád autá by chcel mať aspoň raz poriadny veľký motor s výkonom a zvukom, ktorý spraví radosť pri každom naštartovaní. Je to však vždy len voľba srdca. Obzvlášť v dnešnej dobe hrá svoju úlohu aj rozum. Platiť vysokú poistku, tankovať omnoho častejšie ako pri nejakom úspornom nafťáku. Mazda však mnohým splní sen o veľkom motore s extrémne nízkou spotrebou.
Najlacnejšie nové auto za 25 000 €?
Zdražovanie je v súčasnosti všade, kde sa človek pozrie. Potraviny, palivo, autá. Doba lacných a dostupných vecí je preč, navyše kvôli vysokej inflácií sa všetko predražuje ešte väčšmi. Pri autách je situácia ešte komplikovanejšia. Automobilky na jednej strane predávajú menej áut, na druhej strane sú nútené zavádzať technológie, ktoré si vyžaduje legislatíva, respektíve si ich vyžaduje ekologický trend dneška. Aj preto je nárast cien nových áut logický, no až prekvapivo vysoký. A bude len horšie.
Novitec vylepšil aj motor Ferrari Portofino M
Novitec už dlhodobo predvádza, že úpravy luxusných automobilov mu idú. Veď dokáže svojich konštruktérov pustiť na exkluzívne kúsky, vrátane talianskych vozidiel so skáčucim koníkom v znaku. Áno, aj Ferrari je v portfóliu úpravcu. Aktuálne prichádza s novou verziou balíka pre Ferrari Portofino M.
Nejazdený luxus za ľudovú cenu.
Nájsť dnes auto takmer nejazdené, priestrané, dobre vybavené so zaujímavým motorom za dobrú cenu je takmer nemožné. Buď nájdete autá s veľmi vysokým nájazdom, nudným motorom, nízkou výbavou alebo za príliš veľa peňazí. Občas sa ale podarí nájsť takýto klenot, len sa musíte zmieriť s tým, že to nebude celkom bežné auto. Skôr pôjde o auto, ktoré bolo vo svojej dobe predajným prepapdákom. Napríklad tento Opel Signum.
Bentley prinesie sedadlá ako v leteckej 1. triede!
Bentley je jednou z automobiliek, ktoré sa považujú za vrchol luxusu, ktorý môžete mať na štyroch kolesách. Bentley okrem luxusu priníša pre vodiča aj radosť z výkonu a jazdy, na svoje si prídu aj športovo založenejšie typy. Komfort je ale prvoradý. A aj keď sa to možno nezdá, úroveň sa dá posúvať stále ďalej. Napríklad tými najdokonalejšími sedadlami, aké kedy v aute boli.
Kolobežka s dojazdom elektromobilu a maximálkou 100 km/h?
Elektrické kolobežky sa za posledné roky stali absolútnym hitom. Sú všade, dokonca niekde aj tam, kde by nemali čo robiť. Vedia byť skvelým pomocníkom, ale v zlých rukách vedia byť aj poriadne nebezpečné. Nielen pre ich majiteľa, ale aj pre okolie. Preto sa pri riadení kolobežky treba správať mimoriadne zodpovedne voči sebe, aj voči iným. Pokiaľ ale chcete pri kolobežkách čosi extra, vedzte, že na trhu sa nájdu aj stroje s parametrami, aké si ani neviete predstaviť.
180 km so spotrebou 1 kWh - Karbónový elektromobil z Trnavy
V automobilovom svete odjakživa existuje snaha pokoriť rekordy. Dá sa prejsť 180 km so spotrebou 1 kWh? Mladí Trnavčania sa o to pokúšajú.
Predávajú športiak na driftovanie, neuznali reklamáciu lebo driftovalo!
Toyota je automobilkou, ktorá sa preslávila hlavne svojou vysokou odolnosťou a spoľahlivosťou. Mnoho majiteľov si pochvaľuje aj vľúdny servis automobilky, nejaká výnimka sa však nájde vždy. Ako v prípade Toyoty, ktorú sama automobilka propaguje ako športové auto určené na driftovanie a v prípade problému automobilka neuznala reklamáciu z dôvodu, že sa s ním driftovalo.