Audi
BMW
Citroen
Dacia
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Chevrolet
Jeep
KIA
Lancia
Mazda
Mercedes
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Renault
Seat
Škoda
Toyota
Volkswagen
Volvo
Najnovšie autá
Novinky
Úpravca Mansory si trúfol aj na extrémny Mercedes-AMG GT63 S 4-door E-Performance
O tom že Mercedes AMG GT so 4 dverami a prívlastkom E-Performance spolu so spojením s číslami 63S je jedným z najextrémnejších štvordverových sedanov, teda vlastne skôr päťdverových liftbackov, súčasnosti, ktoré sú vlastne absolútne inde ako všetko ostatné, netreba nikoho presviedčať. Je to auto, ktoré samo o sebe má síce plug-in hybrid, ale ten vonkoncom nie je zameraný na dojazd a ekologickosť premávky, ale na niečo úplne iné.
Starý Ford Sierra za 670 000 €!
Ford Sierra je autom, ktoré mnohým vodičom bude povedomé. Vo svojej dobe šlo o extrémne populárne a tým pádom aj rozšírené auto. Šlo o auto, ktoré bolo na našich cestách veľmi rozšírené a nebolo ničím výnimočné. V 80-tych rokoch sme tu však mali dobu, kedy automobilky vedeli vyrobiť aj exkluzívne a vzácne verzie bežných, sériových áut. A to je príklad aj tohto Fordu Sierra.
Extrémna strata hodnoty, 76 € za 1 km!
Prečo si človek kupuje luxusné auto? Lebo chce niečo navyše, čosi, čo nemá nikto iný. Vo svete milionárov je však náročné odlíšiť sa. Človek má toľko peňazí, že si môže dovoliť prakticky všetko. Práve na týchto zákazníkov smeroval Maybach, v podstate vylepšený, naozaj poriadne vylepšený Mercedes. Tento príbeh však veľký úspech nemal, Maybach skrachoval. A jeho kúsky stoja zlomok z pôvodných cien.
Nehoda vodiča z Poľska. Verdikt - Klamať sa nevypláca!
Poľský vodič pri brzdení spôsobil otrasnú nehodu. Následne sa pokúsil policajtov oklamať. Podarilo sa mu to? Je pravda, že lož má krátke nohy?
S Morganom na pláž? Aj to je možné
Britský malosériových výrobca Morgan pripravil jednu extrémnu špecialitu. Po štandardných modeloch využívajúcich zväčša motory BMW ukázal novú alternatívu v možnostiach konštruktérov. Je ňou model Plus Four, čo znamená, že štvorvalec, ale prevedenie je trochu iné ako sme zvyknutí.
Zaujímavá Octavia, ktorá prežije mnohé
Škoda Octavia, to je auto, ktoré sa mnohým vybaví keď sa povie auto. Je to skrátka vo všetkých smeroch dobré vozidlo, ktoré je jedno z azda najuniverzálnejších. Obzvlášť v niektorých vyhotoveniach. Napríklad vo verzií kombi a s pohonom 4x4. Presne tak, ako tento kúsok.
Tesla fail - Volant odpadáva počas jazdy
Kontroverzný Elon Musk má ďalší problém. Po prípadoch, kedy majitelia hlásili pokazené Tesly, prichádzajú problémy vodičov s odpadávajúcim volantom.
59 ročný VW Beetle za nekresťanské peniaze!
Keď sa dnes povie “ľudové auto”, mnohým sa vybaví nejaká Škoda. Ani to však už kvôli neustále rastúcim cenám nie je celkom pravda, dnes už v podstate cenovo dostupné ľudové auto na trhu ani nie je. Kedysi to nebolo inak, mať auto bola výsada vyvolených. S myšlienkou dostupného auta prišiel Adolf Hitler, ktorý pred začiatkom druhej svetovej vojny veľmi bojoval za vnik VW Beetle, skutočne ľudového auta. Masového úspechu sa drobné autíčko dočkalo až po vojne, od vtedy ale mnoho exemplárov najazdilo šialené kilometre. Až na tento.