Audi
BMW
Citroen
Dacia
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Chevrolet
Jeep
KIA
Lancia
Mazda
Mercedes
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Renault
Seat
Škoda
Toyota
Volkswagen
Volvo
Najnovšie autá
Novinky
Mercedes prosí 800 000 zákazníkov, aby so svojimi autami nejazdili!
Mercedes je automobilkou, ktorá mieri na tých najnáročnejších zákazníkov. Ponúka maximálny komfort, luxus a punc výnimočnosti. Preto od áut s logom Mercedes v znaku človek logicky očakáva viac, ako od nejakej bežnejšej automobilky. Ak vám ale prémiová automobilka povie, aby ste so svojím drahým autom nejazdili, lebo môže zhorieť, tak to asi v poriadku celkom nie je.
Alfa Romeo sa potápa, pomohla španielska polícia.
Alfa Romeo je automobilka, ktorá má extrémne dlhú a úspešnú minulosť, o to prekvapujúcejšie je, ako zle sa jej momentálne darí. Žiaľ jej predaje kontinuálne klesajú a napriek bohatej histórií v motošporte ich na cestách vídame stále menej. Práve preto je Alfa Romeo rada za každého zákazníka, španielska polícia jej pomohla naozaj výrazne.
Škoda 120 v stave ako z výrobnej linky
Škoda je v miestnych podmienkach extrémne rozšireným autom. Niet divu, dodnes ju berieme v podstate za niečo takmer svoje, domáce. Bez ohľadu na to, aký model Škoda prinesie, takmer vždy ide o predajný hit. Platí to o Octavií, Fabí, v minulosti o Felicií a rovnako aj Škode 120. Tá sa už stáva raritou a zberateľskou raritou. V dobrom stave je však nedostatkovým tovarom. Tu je však jedna, ktorá vyzerá presne ako v roku 1988.
Exkluzívna luxusná Alpina s maximálkou cez 300 km/h
Pri výbere auta človek musí počítať s nejakými kompromismi. Buď chce auto s vysokou úžitkovou hodnotou, športovo zamerané rýchle auto, prípadne luxusné vozidlo. Len málokedy sa podarí všetko skĺbiť dohromady. No sú automobilky, ktoré to dokážu. Napríklad také BMW so svojim radom 7. Ak by sa to niekomu málilo, je tu spoločnosť Alpina, ktorá ešte zveľaďuje už beztak dokonalé autá.
Rodinné auto s V6 za 3 400 €?
Dnešná doba veľký priestor motorom s viac ako 4 valcami nedáva. Občas sa ešte v ponuke nájdu, ide však o veľké prípadne športové autá. Dmes ak aj chcete rodinné auto, je dosť možné že pod kapotou bude mať litrový trojvalec. Nebolo však tomu stále takto, kedysi ste si vedeli kúpiť aj praktické auto s dávkou výnimočnosti. Tým autom bola Mazda 323.
Tesle Model 3 sa postavilo elektrické BMW, je vo všetkom lepšie!
Tesla je značka, ktorá sa teší obľube na mnohých frontoch. Niekto má rád jej inovatívnosť, niekto dizajn jej automobilov, iný zas ich výkon. Rovnako, ba možno viac ako priaznivcov má aj odporcov. Smutné je, že mnoho odporcov prichádza práve z radov bývalých nadšencov, hlavne kvôli osobnej skúsenosti s mizernou kvalitou, prípadne niektorým z početných problémov, ktoré Tesly postihujú. Doteraz Tesla, konkrétne Model 3 veľmi nemal súpera, teraz tu je ale BMW i4.
Dokonalý Ford Mustang Fastback Eleanor!
Keby na svete existovala jediná šanca vlastniť svoje vysnívané vozidlo, ako by sa volala? Mustang Fastback Eleanor. Pozor, zbystri pozornosť. Vzácna príležitosť vlastniť špičkovú mašinu je tu!
Čínske elektrické SUV so 680 koňmi za lákavú cenu!
Čínske automobily vo všeobecnosti nebudia veľa dôvery. Mnoho ľudí ich má zafixované ako nespoľahlivé autá pochybnej kvality. Iste, neznáme čínske auto by bolo u nás problémom hlavne kvôli neexistujúcej servisnej sieti. V Číne však jazdia státisíce čínskych automobilov úplne bežne. Je teda logické, že až tak zle na tom nebudú. Iste, ide obvykle o lacnejšie modely, no Čína občas prekvapí a na trh pustí kúsok, za ktorý by sa nehanbila ani hocaká prémiová automobilka.