Audi
BMW
Citroen
Dacia
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Chevrolet
Jeep
KIA
Lancia
Mazda
Mercedes
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Renault
Seat
Škoda
Toyota
Volkswagen
Volvo
Najnovšie autá
Novinky
Zarába 650 000 € mesačne, vozí sa na 40 ročnom Fiate Panda!
Ak sa povie svetoznámy futbalista, každý si iste predstaví nagélovaného fešáka s luxusným autom a jachtou obklopeného samými supermodelkami. A iste, mnoho krát je takáto predstava správna, lenže sú aj futbalisti, ktorí si užívajú bežný život. Majú svoje rodiny, alebo 40 ročné auto. Presne tak, jedného si dnes predstavíme.
Škoda Superb prvej generácie v dokonalom stave lacnejšia ako Fabia!
Škoda Superb je nesmierne populárnym autom, ktoré čaká na štvrtú generáciu. Na triedu rozmerného a pohodlného auta je to nesmierny úspech, nakoľko pred vyše 20-timi rokmi, kedy Superb na trh prichádzal by nikto nepovedal, že sa dočká toľkých budúcich generácií. Teraz tu máme kúsok z úplne prvej generácie v naozaj dokonalom stave.
Muž používa japonský športiak ako každodenné auto!
Športiaky sú autá, ktoré nikdy nedávali veľký praktický zmysel, boli to vždy autá zamerané na rýchlosť a pôžitok z jazdy. Iste, základnú funkciu, prevoz z bodu A do bodu B splní každé auto. Občas si ale majiteľ obľúbi svoj športiak až tak, že ho používa na každý deň.
Za 799 € môžete mať auto, s ktorým pokoríte 1 milión kilometrov!
Autá sa dnes pomaly stávajú spotrebným tovarom. Nevydržia toho až toľko ako v minulosti, predovšetkým kvôli ich technickej náročnosti. Čím viac alektroniky, tým viac možností že sa čosi pokazí. Autá zo začiatku tisícročia však boli ešte poctivými pracantmi, ktorí vydržali nepomerne viac, ako moderné autá. Zvládnuť však takmer 1 milión kilometrov je výkon pri každom aute.
Muž pracoval v 1 automobilke 75 rokov!
Aká je pre vás hranica toho, kedy je pracovať v 1 firme už príliš dlho? 20 rokov? 10 rokov? 5 rokov? Nuž, v porovnaní s tým, čo sa teraz dočítate je všetko čo ste si doteraz mysleli absolútne ničím. Dnes takmer nemysliteľná oddanosť jednej firme bola pre tohto pána realitou. V dnešnej stresujúcej dobe môže byť človek rád, ak sa veku 75 rokov vôbec dožije, tento pán však 75 rokov svojho života venoval práci jednej jedinej spoločnosti.
31 ročný športiak Honda so 17 km!
Na predaj sa občas objavia autá, ktoré by bolo hodné vystaviť v múzeu. Niekedy ide o autá, ktoré sú výnimočné a raritné, inokedy ide o relatívne bežné auto, ktoré má však na konte totálne minimum kilometrov. Rovnako ako táto Honda CR-X. Kúpil si ju niekto, kto s ňou v podstate ani nejazdil a teraz je na predaj.
Toto je najčiernejšie auto, aké si môžete kúpiť!
Farba auta je pre mnohých rozhodujúcou. Sú ľudia, ktorých ak sa spýtate aké auto sa im páči vám jednoducho odpovedia, také pekné červené. Farba je obzvlášť dôležitá hlavne pre nežnejšiu polovičku populácie. Mali sme tu dobu, kedy boli v trende biele autá, dlhodobo sú však najpopulárnejšie strieborné a čierne. Ani čierna však nemusí byť ani zďaleka obyčajná, čo tak najčiernejšia čierna?
Nabíjanie elektromobilu je už možno drahšie, ako tankovanie!
Ódy na elektromobily v dnešnej dobe počúvame z každej strany. Aké sú skvelé, ekologické a že je v nich budúcnosť. Realita však nie je ani zďaleka taká ružová, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Ak by bola elektrina lacná, boli by elektromobily aj ekonomické, ak by elektrina pochádzala z alternatívnych zdrojov, elektromobily by boli aj ekologické. Lenže elektrina zdražuje a často krát sa vyrába hlavne spôsobom, ktorý planétu znečisťuje viac, ako spaľovacie autá. Realitou je, že elektromobil môže byť nielen drahší, ale aj ekologicky viac zaťažujúci ako bežné spaľovacie auto.