Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Audi
BMW
Citroen
Dacia
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Chevrolet
Jeep
KIA
Lancia
Mazda
Mercedes
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Renault
Seat
Škoda
Toyota
Volkswagen
Volvo
Najnovšie autá
Novinky
Keď dá ABT Audi S8 rovnaký výkon ako má Lamborghini Aventador
Audi S8 tróni na vrchole benzínovej ponuky veľkej limuzíny so štyrmi krúžkami v znaku. Už v základe to je extrémne rýchle auto, ktoré dokáže bez problému a takmer bez únavy pretransportovať pasažierov krížom cez kontinent. Ale vždy sa aj s tým dá niečo spraviť.
Auto Davida Backhama na predaj: nič lacné
Celebrity a rýchle autá jednoducho patria k sebe. Obzvlášť ak ide o hviezdy svetového kalibru z radov športovcov. A David Backham je dozaista považovaný za jedného z najlepších a iste aj najznámejších futbalistov všetkých čias. Na predaj sa objavilo auto, ktoré mu učarovalo natoľko, že ho vlastnil dlhých 15 rokov! Len tá cena rozhodne nebude ľudová.
Z temného BMW X7 by mohlo byť aj filmárske auto
BMW pre model X7 predstavilo verziu Dark Shadow Edition. Jeho temná téma je použitá nielen vonku, ale aj vnútri. Edícia však bude obmedzená na 500 kusov celkovo, takže si záujemci musia zrýchliť rozhodovacie procesy.
Chceš v BMW vyhrievané sedadlá? Predplať si ich!
Doba napreduje a veci, ktoré boli kedysi považované za bežné sa stávajú prežitkom. Napríklad počítačové programy ste si kedysi kúpili a mohli ich používať v podstate donekonečna. Dnes si už kupujete predplatné, kedy si program predplatíte na požadované obdobie. Pre spoločnosti ide o zaujímavý nástroj, nakoľko dlhodobý užívateľ za službu zaplatí mnohonásobne viac, ako keby si program kúpil raz a navždy. Nuž a niečo podobné sa pomaly chystá aj vo svete automobilov.
Zvýšili povolenú rýchlosť, počet nehôd poklesol. Kde?
Rýchlostné obmedzenia su takmer po celom svete. V podstate ich každý už vníma ako úplnú samozrejmosť. Tu môžem ísť 50 km/h, tu 90 km/h, tu 130 km/h. Človek to berie automaticky, nad zmyslom týchto limitov sa však príliš nezamýšľa. Mnoho z nás to berie ako krok ku zvýšeniu bezpečnosti na cestách. Možno vás prekvapí, že to nemusí byť tak celkom pravda.
Najrýchlejší manuál na svete - Nový svetový rekord 312,1 km/h za 6,9 s.!
Orange Man Bad beštia je aktuálne nielen najrýchlejším vozidlom s manuálnym radením na svete a súčasne najrýchlejším japonským kupé s nezávislým zadným zavesením. Nenechaj si usť šialené parametre a rekordné zrýchlenie v šprinte!
Bentley ukázal Bentaygu s parádnymi zadnými svetlami
Bentley Bentayga je ten brat Touaregu, Cayenne a Q7, ktorý si môže pýtať dvojnásobnú cenu. Pre nový modelový rok si automobilka pripravila modernizáciu a s ňou spojené vylepšenia prvého masového SUV v portfóliu.
Najextrémenjšia verzia Mercedesu-AMG GT bude Black Series
Mercedes raz za čas vypustí niečo s logom Black Series. Naposledy to bolo v roku 2014. A teraz prišiel ten čas znova a kúry sa dočkal celkom očakávateľne model AMG GT s dvomi dverami. Je výsledkom dlhého čakania a predpokladov ako by vlastne mohol vyzerať.