Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Audi
BMW
Citroen
Dacia
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Chevrolet
Jeep
KIA
Lancia
Mazda
Mercedes
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Renault
Seat
Škoda
Toyota
Volkswagen
Volvo
Najnovšie autá
Novinky
Z Európy do Číny autom po diaľnici? Možno už o pár rokov!
Cestná infraštruktúra je čosi, čo má pre náš život mimoriadny význam. Bez kvalitnej infraštruktúry by neexistoval ani obchod a rozvoj jednotlivých krajín. Iste, čo sa týka infraštruktúry, tak u nás je stále čo vylepšovať. Čoskoro však možno vznikne diaľnica, ktorou sa budeme môcť dostať až do ďalekej Číny.
VW pre veľkú rodinu s maximálnym luxusom. Lacný nie je!
VW je automobilkou, ktorá je známa po celom svete. U nás sme zvyknutý na niekoľko overených modelov, ktoré sa predávajú roky ako teplé rožky. No v iných končinách sa predávajú aj modely, o ktorých ste u nás iste ani len vo sne nepočuli. Napríklad veľké luxusné MPV Viloran.
Najlacnejšie auto sveta je na predaj v Holandsku ako jazdenka!
Tata Nano. Tento názov pozná každý, kto sa aspoň trochu zaujíma o autá. Toto autíčko sa preslávilo ako najlacnejšie auto sveta. Oficiálne sa vyrábalo len v Indií a svojou výbavou, alebo teda skôr nevýbavou vedelo poriadne zaujať. Do Európy sa však auto nedostalo, no v Holandsku sa akoby zázrakom jeden kus na predaj predsa len objavil.
Táto 25 ročná krabica má pod kapotou 435 koní!
Volvo je automobilkou, ktorá si svoje meno spravila predovšetkým vďaka bezpečným a robustným autám. V dnešnej dobe sa Volvo presadzuje aj v triede luxusných vozidiel, no občas aj Volvo prinieslo brutálne rýchle auto. A to nehovoríme o divízií Polestar, ale o štandardnej produkcií.
Chceš malé rýchle BMW čo ťa nezruinuje? Toto je ono!
Tri písmenká BMW v mnohých evokujú hotové stelesnenie rýchlosti. Lenže BMW a rýchlosť sa rovná poriadne mastná suma, ktorá vám ubudne z účtu. Našťastie BMW má rad 1, do ktorého prináša výkonnú, avšak cenovo dostpunejšiu alternatívu k najrýchlejšiemu BMW M135i. Novinka sa volá BMW 128ti.
21 ročná Honda sa predala drahšie, ako nové Ferrari!
Automobilka Honda u nás nie je až tak rozšírená, no jej modely obvykle znamenajú záruku kvality. Nie nadarmo sa hovorí Japonec na koniec. Honda má v portfóliu mnoho zaujímavých modelov, nie sú však tak legendárne, aby mohli svojou hodnotou konkurovať napríklad takému Ferrari. Až na túto výnimku.
Futbalisti Bayernu opäť dostali Audi. Nemohli si však vybrať!
Najväčšie futbalové hviezdy súčasnosti sú prakticky až na výnimky priaznivcami rýchlych a drahých áut. To dobre vedia aj automobilky a preto je sponzorstvo top futbalového klubu skvelou marketingovou príležitosťou. Dať hráčom auta zdarma sa zdá ako ekonomicky nevýhodné, no ak vidíte v nejakom aute jazdiť svojho obľúbeného hráča, je šanca, že po podobnom aute začnete túžiť tiež. Dobre si to uvedomuje aj Audi. Bayernu každý rok dávalo na výber zo svojich modelov, tento rok však prišla zmena!
Mercedes predstavil šialený elektromobil EQC 4x4 na druhú
Mercedes EQC patrí k tým crossoverovo-SUV elektromobilom, ktoré majú celkom slušný dojadz, ale tiež extrémny luxus. Vlastne konkuruje Audi e-tron a Tesle Model X. A ešte sa, najnovšie do triedy dostalo aj BMW iX3. Ak by sa niekmu zdalo práve EQC trochu nudné, Mercedes práve ukázal koncept 4x4 na druhú.