Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Audi
BMW
Citroen
Dacia
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Chevrolet
Jeep
KIA
Lancia
Mazda
Mercedes
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Renault
Seat
Škoda
Toyota
Volkswagen
Volvo
Najnovšie autá
Novinky
Toto je jeden z najvzácnejších Golfov! Prečo?
VW Golf je fantastickým autom, pre mnohých však ide o stelesnenie toho najnudnejšieho a natuctovejšieho vozidla na svete. Ak sa povie vzácny Golf, mnohí si poklepú po čele, čo už len môže byť na Golfe vzácne. Čudovali by ste sa. VW Golf R32 je však vyhľadávanou raritou, ktorá si zaslúži pozornosť každého milovníka rýchlych áut.
Toto auto stálo ako nové 33 000 €, dnes ho kúpiš za 750 €!
Automobilový priemysel je plný mnohých lgendárnych úspechvov, ale aj hlbokých sklamaní. Niekedy uzrie svetlo sveta model, ktorý sa zapíše do dejín ako napríklad taký Golf, no občas sa do obehu dostane aj úplný prepadák. Jedným z nich bol aj Renault Vel Satis!
Najrýchlejšie obrnené vozidlo, maximálka 325 km/h!
Obrnené vozidlá sú niečo, s čím sa človek na ceste každý deň nestretne. Používajú ich buď najvyšší predstavitelia štátov, alebo najvplyvnejší a najbohatší ľudia. Mnohí považujú obrnené vozidlá za naozaj ťažké a neohrabané “tanky”. Občas to však nemusí tak celkom byť. Aj obrnené vozidlo môže svojimi parametrami zatieniť hromadu superšportov. Ako toto Audi.
1 km v tomto aute stál majiteľa 807 €!
Na trhu ojazdených vozidiel sa občas nájdu úplné skvosty. Niekedy ide o pancierované vozidlo, inokedy o 50 ročné auto v dokonalom stave, alebo až neskutočne luxusné vozidlo. No a občas sa objaví auto po miliardárovi, ktorý s ním takmer nejazdil a teraz ho predáva za zlomok ceny. Tak, ako tento Mercedes triedy S.
Brutálny tuning Dacie Duster za skvelú cenu!
Tuning je dodnes populárna forma úprav automobilov. Vrchol zažila pred pár rokmi, kedy sa podomácky upravovalo všetko. Favoritky či 120-tky v žiarivých neónových farbách vylepšené drahými komponentmi, ale aj lacnými kusmi bakelitu. Tuning chcel skrátka každý. Dnes sú nároky motoristov iné a ak už má mať človek vylepšené auto, má to byť profesionálna práca. A tejto Dacií Duster sa dostalo prvotriednej starostlivosti.
Tento Mercedes dal viac ako 1 000 000 km. Za koľko sa predáva?
Vysoké nájazdy moderných automobilov sú čím ďalej tým vzácnejšie. Dôvod je jednoduchý. V posledných rokoch sa mnoho áut vyrába skôr ako spotrebný tovar, navyše čím je v aute modernejšia technológia, tým je vyššia šanca že sa čosi pokazí a oprava nemusí byť vždy rentabilná. Našiel sa však kúsok, ktorý je moderný a má za sebou viac ako 1 000 000 km!
Mercedes ho prepustil, s bagrom zničil autá za 2 milióny!
Strata zamestnania je pre každého nepríjemná záležitosť. Hlavne v dnešnej dobe koronakrízy. Práve teraz je táto situácia o to nepríjemnejšia. Ostať bez príjmu v situácií, kedy môže mať človek vážny problém nájsť si niečo iné nemusí dobre znášať každý. Do tejto kategórie sa radí aj jeden bývalý zamestnanec Mercedesu.
Najazdiť 333 000 km so športiakom? Dá sa to!
Každý malý chlapec určite sníval o vlastníctve nejakého poriadneho superšportu. Veď kto by nechcel mať poriadne ostré dvojmiestne auto napríklad s logom vzpínajúceho sa koníka a previezť v ňom svoju vyvolenú? Iste každý. Lenže po období detského snívania nasleduje krutá realita a človek si začne uvedomovať cenu niektorých snov. A sen mať superšport je teda poriadne drahý. Tí odhodlanejší však hľadajú cesty, ako si ho aspoň do istej miery splniť. A taký Lotus môže byť skvelou alternatívou.