Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Audi
BMW
Citroen
Dacia
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Chevrolet
Jeep
KIA
Lancia
Mazda
Mercedes
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Renault
Seat
Škoda
Toyota
Volkswagen
Volvo
Najnovšie autá
Novinky
Vzácna Lada na predaj za 1 100 €! Čím je unikátna?
Staré Lady nie sú na našich cestách príliš rozšírené, avšak nejde o auto, ktoré by bolo extrémne vzácne alebo unikátne. Občas sa to však stáva a aj Lada má v portfóliu vozidlo, ktoré je nesmierne raritné. A práve je na predaj za viac než atraktívnu cenu.
Kórejci ukázali ťahač budúcnosti!
Už dlhé roky sa vraví o tom, že budúcnosť automobilov nie je v elektrickej energií, ale vo vodíku. Vodíkový pohon je atraktívny, avšak nedocenený. Jedným z dôvodov môže byť aj to, že sieť čerpacích staníc je pre vodíkové automobily úplne mizerná. Automobilka Hyundai prináša najrôznejšie inovácie, jednou z nich je aj koncept vodíkového ťahača.
Lovci tornád predávajú svoj špeciál!
Určite ste niekde videli dokumentárne filmy, v ktorých sa partia nadšencov vyberala čo najbližšie k ozrutným tornádam. Iste, je to zvláštna záľuba, no predovšetkým v Amerike má množstvo priaznivcov. Niektorí z nich sa za tornádami vydávajú v bežných autách, iní majú špeciály, ktoré vyzerajú akoby mali prežiť aj zánik planéty. Z tej druhej kategórie je aj toto vozidlo.
Rýchle kombi so 6 valcovým motorom za 8 750 €? Nech sa páči!
Mať tak rýchle auto. Veta, ktorú si určite každý aspoň raz povedal. Potom však prichádzajú argumenty rozumu. Mať 2 autá je nepraktické kvôli parkovaniu. Rovnako aj drahé. Ďalším argumentom proti je to, že rýchle auto využijete len maximálne cez víkend, inak nemá využitie. Platiť ďalšiu poistku, navyše rýchle auto nie je vôbec lacnou záležitosťou. Nuž a potom prichádza na rad nejaká racionálnejšia alternatíva. Napríklad kúpa užitočného a praktického auta na každý deň so slušnou výkonnostnou rezervou. Ako napríklad v tomto prípade.
Dacia Duster je druhé najpredávanejšie auto Európy!
Dacia je dnes na svojom vrchole. Je nesmierne obľúbená nielen v krajinách východnej Európy, ale v celej Európe. Dokonca šliape na päty aj takému gigantovi, akým je VW. A Duster to natrel aj takému predajnému hitu, akým býva Škoda Octavia.
Najlacnejšie Lamborghini s V12 stojí 105 000 €!
Lamborghini, to je značka, ktorá rozbúši nejedno srdce milovníka rýchlych kolies. Lamborghini nie je ani zďaleka obyčajným autom. Je to niečo, čo chce túžbu, cit a emóciu. Športiaky Lamborghini nie sú ani ojazdené lacné, toto je však na automobil s býkom v znaku za celkom akceptovateľný peniaz.
Za 10 500 € môžeš mať toto monštrum so 480 koňmi!
Mnoho ľudí túži po aute s poriadnou porciou výkonu. Lenže často krát sa rozhodnú pre niečo praktickejšie. Občas sa nájde ktosi, kto sa s obyčajným vozidlom nesupokojí a rozhodne sa pre radikálnu zmenu svojho klasického vozidla. Toto je presne taký príklad, avšak dovedený do úplného extrému.
Volkswagen bude mať veľké SUV kupé, má to však jeden háčik
Volkswagen ponúka niektoré modely globálne, ale niektoré sú prispôsobené lokálnym požiadavkám niektorých trhov. Práve sever Ameriky je tou časťou sveta, kde existujú modely, ktoré sa v iných častiach sveta nepredávajú. Jedným z takých modelov je Atlas. Je veľkým SUV, ktoré ponúka tri rady sedadiel.