Audi
BMW
Citroen
Dacia
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Chevrolet
Jeep
KIA
Lancia
Mazda
Mercedes
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Renault
Seat
Škoda
Toyota
Volkswagen
Volvo
Najnovšie autá
Novinky
Najlacnejšie pôvodné BMW M3 na predaj, žalostný stav!
BMW je automobilkou, ktorá je pre mnohých doslova kultom. Iste, nájdu sa ľudia, ktorí o BMW pochybujú a majú iných favoritov, každopádne je však BMW pojmom. A rad M obzvlášť. Šlo o tie najextrémnejšie, najrýchlejšie a najviac športovo zamerané BMW, aké ste si mohli kúpiť. Nuž a BMW M3 prvej generácie sa stáva už zberateľskou raritou, ktorá je extrémne vzácna a často krát aj za extrémne peniaze. Teraz sa našiel na predaj jeden z tých dostupnejších kúskov, má však jeden pomerne výrazný háčik.
18 ročné Audi s 365 000 km za 25 000 €!
Audi je automobilkou, ktorá milovníkov rýchlych áut spája aj rozdeľuje. Niekto Audi miluje a pokladá ho za vrchol automobilového priemyslu, pre niekoho iného je to len predražený VW s iným logom. Každopádne má v ponuke aj šialené kúsky, ktoré berú dych dodnes. Napríklad rýchle kombi Audi RS6, ktoré v každej generácií prináša skvelý pomer výkonu a praktických vlastností.
22 ročný Mégane ako nový za rozumnú cenu!
Automobilov je nepreberné množstvo typov. Každý má obľúbený nejaký iný, niekto má rád najmodernejšie technológie, niekto totálnu klasiku. Aj staršie autá dodnes dokážu mnohých osloviť, jednoduchá technika a číra radosť z jazdy je často krát na nezaplatenie. Občas ide aj o autá s mimoriadne nízkym nájazdom, bývajú však mimoriadne drahé. Zriedkavo sa nájde výnimka, rovnako ako aj táto.
Luxusný Touareg za cenu Octavie!
Aktuálna situácia na trhu s novými autami je mimoriadne zvláštna. Ak chete nové auto, musíte na neho čakať celé mesiace. A ak chcete čakať na nový model, musíte sa zmieriť s tým, že ďalšia generácia bude s najväčšou pravdepodobnosťou výrazne drahšia. Ceny nových áut sa šplhajú extrémne vysoko a napríjlad také SUV VW Touareg je toho príkladom. Práve kvôli tejto situácií sa čoraz viac ľudí zaujíma o ojazdené autá a občas môžete nájsť aj kúsok z úplne inej ligy za cenu relatívne bežného nového auta.
Auto ako Ronaldo môžete mať aj vy. Len čosi stojí!
Autá sú prioritne určené na prepravu z bodu A do bodu B, no pre mnohých ide aj o záľubu či ukážku prestíže a spoločenského statusu. K tomu poslednému využívajú autá hlavne zámožní ľudia, podnikatelia, politici, športovci. Tí najslávnejší majú autá ako z iného sveta, príkladom je aj slávny Christiano Ronaldo. Áut má hromadu, najnovšie si vybral kúsok, z ktorého bude na svete len 10 kusov. A jeden z nich si môžete kúpiť tiež, ak na to máte.
Arquus 4x4: Armádny skarabeus, ktorý jazdí bokom
Pre armádne využitie je potrebné vozidlo, ktoré si poradí v extrémnych podmienkach a bude vynikať výnimočnými vlastnosťami. Táto armádna beštia sa vyznačuje špeciálnym druhom pohybu, ktorý je pre iné vozidlá nedostupný.
Najmenší ruský elektromobil bude stáť 5 200 €!
Rusko nie je krajinou, ktorú by sme si práve spájali s masovým rozmachom elektromobilov. Iste, taký Petrohrad či Moskva sú úplne iným svetom, ale to je v tak obrovskej krajine pochopiteľné. Predsalen, predstaviť si elektromobil kdesi v ďalekej Sibíri asi nie je úplne reálne. Napriek tomu sa elektromobily vyskytujú aj tu, do výroby jeden púšťa aj miestna automobilka navyše za veľmi zaujímavú cenu.
VPK Strela: ruská napodobenina Jeepu a Hummera
Ruský automobilový priemysel nie je príliš známy. Niet sa čomu čudovať, nakoľko sa vo veľkej miere zameriava predovšetkým na armádne vozidlá. Spraviť konštručne jednoduché a pritom odolné auto, na to sú Rusi skutoční špecialisti. Lenže pri osobných autách je to o čosi komplikovanejšie. Napriek tomu sa im občas podarí skĺbiť oba svety a dokonca to môže vyzerať naozaj dosť dobre!