Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Audi
BMW
Citroen
Dacia
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Chevrolet
Jeep
KIA
Lancia
Mazda
Mercedes
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Renault
Seat
Škoda
Toyota
Volkswagen
Volvo
Najnovšie autá
Novinky
Auto po sultánovi na predaj, hotové sci-fi!
Svet bohatých mužov milujúcich rýchle autá je svetu nás bežných smrteľníkov na hony vzdialený. Bežný človek si vyberá, či mu stačí Fabia alebo si vyberie Octaviu, miliardári si doprajú len doplnkovú výbavu v hodnote niekoľkých bežných áut. Ak sa bavíme o sultánovi Ománu, akékoľvek extrémy môžete ešte vynásobiť. Dokonca aj v prípade, ak sa jedná o 37 ročné auto, aj dnes pôsobí ako dokonalé sci-fi z budúcnosti!
Dacia v základe, skoro ako Fabia Junior!
Automobilky a v podstate všetky spoločnosti sveta predávajú svoje produkty s magickým slovným spojením: cena od. Takáto cena obvykle slúži len na to, aby záujemcu nalákala, lenže za ňu dostanete len naozajstný základ. No a automobilky sú v tomto už roky ako doma. Je celkom bežné, že základná verzia začína s neuveriteľne nízkou cenou, no ak si navolíte to čo chcete, budete od nej už naozaj vzdialený. Dacia nám teraz ukázala, ako bude vyzerať Sandero v totolnom základe.
Najbrutálnejšie obrnené vozidlo, kamión!
Obrnené vozidlá nie sú niečím, čo stretnete na ceste každý deň. Teda ak sa bavíme o osobných obrnených vozidlách. Opancierované dodávky bezpečnostných služieb, ktoré prevážajú peniaze je pomerne dostatok a nejakú ste už určite stretli. Niektorí špecifickí klienti majú nie celkom štandardné požiadavky. Jedna firma prišla s dopytom po obrnenom kamióne, čo je niečo naozaj nezvyčajné.
Toto je 10 najlepších áut roka 2021!
Každý rok uzrú svetlo sveta najrôznejšie ankety o najlepšie auto roka. V niektorých hlasuje verejnosť, v iných zas novinári. Tou azda najznámejšou a najdôležitejšou je anketa WCOTY, World Car Of The Year. Tá svojho víťaza ešte nemá, nakoľko si musíme počkať na koniec apríla, ale už poznáme nomináciu na 10 áut, z ktorých sa jedno stane autom roka.
S týmto autom hravo prekonáš métu 1 milión km!
Autá s extrémne vysokým nájazdom sú stále väčšou raritou. Novinky majú vo výbave totiž hromadu elektroniky a techniky, ktorá sa môže kedykoľvek pokaziť. Autá sú stále častejšie brané ako bežný spotrebný materiál. O to obdivuhodnejšie je, ak sa objaví auto, ktoré si odkrútilo naozaj poriadnu porciu kilometrov. Jedným z nich je aj tento Mercedes triedy C.
Lak tohto auta stojí 850 000 €!
V súčasnej dobe je stále viac ľudí, ktorí auto neberú len ako približovadlo pre presun z bodu A do bodu B. Mnohí si autami plnia svoje dávne sny a štvorkolesový miláčik je pre nich doslova členom rodiny. Upraviť si svoje vysnívané auto k dokonalosti však čosi stojí. Výber najrôznejšej príplatkovej výbavy je nekonečný, no všetko čosi stojí. Napríklad taký lak. Prvok, ktorý vám nijak nezvýši výkon ani komfort, dokonca ho pri jazde ani nevnímate. Avšak robí dojem z celého auta a môže stáť nezmyselné peniaze!
Táto firma vám bude za jazdenie platiť!
Elektrické automobily sa dostávajú stále viac do popredia. Sú rozvinuté v mnohých krajinách, vlády niektorých štátov ich stále výrazne dotujú. Dôvod je jednoduchý, elektromobily sú teraz trendom a ich ekologické posolstvo chcú vlády posúvať ďalej. Lenže sú stále drahé a preto motivujú ľudí k tomu, aby si ich kúpili, alebo používali. Teraz tu však máme extrém, jedna spoločnosť vám bude platiť za to, že s ich autom vôbec jazdíte.
SUV, 7 miest, Renault. Za 5 900 €!
Ak si chcete dnes kúpiť nové auto, pravdepodobne sa budete aspoň jedným očkom pozerať po nejakom SUV-čku. Napriek tomu, že medzi nimi nájdete aj cenovo dostupné, stále sú o čosi vyššie. Nie však v každej krajine. Čo by ste povedali na to mať 7 miestne SUV za menej ako 6 000 €!