Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Audi
BMW
Citroen
Dacia
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Chevrolet
Jeep
KIA
Lancia
Mazda
Mercedes
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Renault
Seat
Škoda
Toyota
Volkswagen
Volvo
Najnovšie autá
Novinky
Top 5 supersedanov z našej ponuky do 20-tisíc eur
Kombi je určite praktickejšie, ale sedan má zase lepšiu tuhosť karosérie, väčšinou. A pôsobí elegantnejšie, plus má väčší efekt na okolie. Štyri dvere zase zachovávajú určitú dávku praktickosti. Do takého auta sa naozaj výkonný motor fakt hodí. Prezreli sme ponuku vozidiel na autobazar.sk a našli pre vás 5 zaujímavých kúskov s výkonom nad 290 kW (394 k).
Najšalenejšia Lada sveta, 3 motory, 8 kolies!!!
Ruské ručičky sú naozaj zlaté. Aj čo sa týka práce a hlavne najrôznejších zlepšovákov a vychytávok. Hlavne ak im dáte do rúk starú Ladu a možno aj hromadu vodky, vznikajú extrémne šialené nápady. A keď pridáme ešte ďalšiu vodku, tieto nápady sa môžu dočkať aj realizácie. Tak, ako v tomto prípade.
Lacný tuning Ferrari F430 Spider z benzínky
Keď si skutočne bohatý a miluješ automobily, celkom určite zatúžiť po vrchole luxusu, krásy a parametrov. Nemusí ísť vždy o vydarené pokusy, najmä v prípade, že si si svoj vysnívaný automobil kúpil z ťažko zarobených peňazí alebo na lízing.
Toto je asi najrýchlejšia Škoda Favorit!
Škoda je automobilka s poriadne dlhou históriou. Za sebou má pokusy preniknúť aj do vôd motošportu. Posledné roky ju vnímame predovšetkým z pohľadu účasti na najrôznejších súťažiach rally. V minulosti však skúšala šťastie aj v okruhových pretekoch. Možno vás to prekvapí, ale jej želiezkom do ohňa bola Škoda Favorit!
Za 13 rokov 1 609 344 km - Japonský rekordér nájazdu berie dych!
Tento Nissan Navara patrí, bezpochýb, k najväčším prekvapeniam vysokého nájazdu, aké ešte môžeš stretnúť na cestách. Jeho príbeh berie dych. Jedným dychom treba dodať, že sa nejedná o žiaden luxusný automobil s extrémnou cenou alebo parametrami, ktoré by ponúkali extra triedu životnosti. Tento japonský pick-up je fenomén. Jazdí až 13 hodín denne už 13 rokov! Ako je možné, že po šialenom nájazde stále všetko "šliape" ako má?
VIDEO: pohľad z auta idúceho rýchlosťou 1 011 km/h!
Rýchlosť, to je čosi, čo ľudí fascinuje stáročia a ďalšie stáročia ešte fascinovať bude. Prekonávanie najrôznejších rekordov a posúvanie hraníc je v našej DNA. Ľudia sa skrátka chcú vo všetkom posúvať a nájsť pocit uspokojenia z dosiahnutého a uznania. Nuž a nad nasledujúcim počinom môžeme všetci len uznanlivo pokývať hlavami.
Toto 14 ročné auto stojí viac, ako moderné luxusné kúsky!
Značku Maybach si niektorí z vás budú iste spájať s niekdajším vrcholom luxusu. Nemecká spoločnosť Daimler, ktorú si spájame hlavne s Mercedesom sa kedysi rozhodla vyskúšať, aké to bude mať svoju vlastnú automobilku, ktorá bude priamou konkurenciou pre také legendy ako Bentley alebo Rolls-Royce.
Toto Porsche je na predaj za 7 200 €! Stav? Katastrofa!
Mať Porsche alebo Ferrari je snom mnohých mužov. Vysnívané autá sú často krát mimo finančných možností bežných smrteľníkov. Preto je alternatívou kúpa staršieho stroja, ktorý vie byť aj za rozumnú cenu. Napríklad kúpa staršieho Porsche. Mnohým sa to môže zdať ako ekonomický nezmysel, pri zručných rukách môže ísť o zaujímavú kúpu.