Testy áut
Audi
BMW
Citroen
Dacia
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Chevrolet
Jeep
KIA
Lancia
Mazda
Mercedes
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Renault
Seat
Škoda
Toyota
Volkswagen
Volvo
Auto novinky
Ferrari odmieta Justinovi Bieberovi predať svoje autá!
Ferrari odmieta Justinovi Bieberovi predať svoje autá!

Ferrari je automobilkou, ktorá robí autá, ktoré sú setelesnením sna miliónov ľudí na celom svete. Vyrábajú autá, ktoré sa preslávili svojimi jazdnými vlastnosťami, vášňou a emóciou, ktorú svojmu vodičovi za volantom dávajú. Ferrari si samozrejme nemôže dovoliť každý, no Ferrari nemôže mať ani každý, kto si ho dovoliť môže. Presvedčilo sa o tom už množstvo celebrít, ktoré pre Ferrari neboli dostatočne reprezentatívne a teraz sa ku nim pridal aj Justin Bieber.

Malý Peugeot 205 z roku 1987 za bláznivú cenu!
Malý Peugeot 205 z roku 1987 za bláznivú cenu!

Francúzske autá pozná celý svet, niekto na ne nedá dopustiť, iný zas na Francúzoch nenechá nitku suchú. Nech patríte do jedného alebo druhého tábora, faktom je, že pred pár desaťročiami bol Peugeot automobilkou s výrazne športovejšou DNA v porovnaní s dneškom. Aj preto vznikali športové verzie obyčajných modelov, ktoré sa tešili mimoriadnej obľube. Peugeot 205 nebol výnimkou. Teraz sa predal jeden vzácny Peugeot 205 GTi za sumu, ktorú nečakal ani predajca.

Koľko kapacity stratila Tesla za 3 roky?
Koľko kapacity stratila Tesla za 3 roky?

Tesla, tak znie aktuálny hit sveta elektromobilov. Tesla je značkou, ktorá je vo svojej sfére špičkou. Teda, keď už nie kvalitatívnou, tak minimálne technologickou a inovatívnou určite Priniesla svetu ideu masového používania elektromobilov, ako primárne auto. Iste, reálny dojazd je výrazne nižší, ako ten papierový, avšak stále sa americká automobilka teší značnej popularite. Ako je na tom ale po nejakej dobe bežného používania?

Zobraziť ďalšie novinky